
VRAAG:
Is het ook mogelijk om eigen namen aan de producten te geven? Bv de fabulous curl shampoo —> curls soapy of iets dergelijks?
ANTWOORD:
Leuke product naam, dat is zeker toegestaan. Voor je knoop doorhakt met deze leuke product naam goed om te overdenken wat je toekomstig nog meer voor producten wilt openen in jouw lijn. Wanneer je nu start met één shampoo maar later wellicht vier verschillende shampoo’s gaat aanbieden is het goed dit al te bedenken met vooruitziende blik. In zo’n geval is het handig als je werkt met modulaire naamgeving, bijvoorbeeld MERK X marshmallow softening shampoo 250ML.
Wat belangrijk is wanneer je kiest voor unieke product naam is dat je CPNP registreert op jouw merknaam en hierbij de titel match met het product je in de markt gaat verkopen. Alle huidige producten zijn CPNP geregistreerd.